Torby bawełniane i płócienne z nadrukiem

Wykorzystaj modę na ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem w promocji swojej firmy. Zamów tanio torby reklamowe bawełniane lub torby płócienne z twoim własnym nadrukiem i zadbaj o widoczność swojego logo.

czytaj dalej

Reklamowe torby bawełniane na zakupy z nadrukiem lub bez nadruku. Hurt dla firm!

Korzystając z naszej oferty bawełnianych toreb na zakupy masz dużą możliwość wyboru: od najtańszych toreb ecru z krótkimi uchwytami, poprzez najczęściej wybierane torby z długimi uchwytami ecru i kolorowe, aż po grube torby płócienne. Jeżeli nie znajdziesz torby dokładnie takiej jakiej potrzebujesz możemy ją bezproblemowo uszyć na zamówienie.

Kolory
Gramatura ok.
Uchwyty
Poszerzenie
Wielkość
Sortuj wg
ikona nadruki logo

Torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z własnym nadrukiem logo to hit reklamowy ostatnich lat. Przy relatywnie niskich kosztach inwestycji uzyskuje się długotrwały efekt zapadającej w pamięć reklamy. Na wszystkich torbach z naszego katalogu wykonujemy hurtowo nadruki reklamowe różnymi technikami w zależności od wymagań konkretnego projektu. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno tanie, standardowe nadruki jak i najwyższej jakości nadruki zdjęciowe.

stock icon

Torby bawełniane bez nadruku

Masz swoją lub zaprzyjaźnioną drukarnię? Wolisz wydrukować torby w innym miejscu? Nie ma problemu, możesz zamówić torby bawełniane bez nadruku w naszej hurtowni. Atrakcyjne ceny. Wysyłka nawet w 24h! (zależnie od produktu)

ikona producent szycie na zamówienie

Szycie nietypowych toreb bawełnianych pod zamówienie

Nie znalazłeś wyżej toreb dokładnie takich jakich szukasz?
Możemy je dla Ciebie uszyć!

Standardowy termin oczekiwania to 4-6 tygodni, zależnie od tego czy torba będzie barwiona pod kolor czy też uszyta z naturalnego materiału w kolorze ecru. W tej opcji otrzymujesz torbę dokładnie taką jaką potrzebujesz, w  rozmiarze i gramaturze jakiej potrzebujesz, w Twoim kolorze firmowym. Torba może być barwiona i szyta, w bardzo dobrej jakości, od podstaw w Polsce. Zyskujesz również dodatkowe możliwości np: nadruk do brzegu torby, nadruk na bokach, łączenie różnych kolorów materiału, itd. Minimalna ilość to 1000 sztuk. Barwienie pod kolor od 2000 sztuk.

ikona torby bawełniane

naturalnie najbardziej ekologiczne


Biodegradowalne ekologiczne torby bawełniane ze 100% naturalnych włókien bawełny

Ze wszystkich toreb na zakupy torby bawełniane są najbardziej przyjazne środowisku: są naturalne i wielorazowe, ulegają biodegradacji. Dzięki temu możesz przyczynić się do polepszenia jakości naszego środowiska naturalnego, jak i być postrzeganym jako firma czy też instytucja, której nie jest obojętny los nas wszystkich i naszej planety.

ikona pomysły na zastosowanie toreb bawełnianych

z natury najlepsza reklama


Zobacz jak wiele jest pomysłów na zastosowanie toreb w reklamie

Torby bawełniane z nadrukiem sprawdzają się idealnie w wielu kanałach promocji: jako prezent lub opakowanie prezentu, jako torby do materiałów drukowanych na targach i konferencjach. Również jako opakowanie produktów w miejscach sprzedaży: jak sklepy, piekarnie (darmowa reklama dla punktu). Mogą być również stosowane jako zachęta w promocji sprzedaży: np. jako gift dołączany do zakupów, dodatek do gazet.

wysoki zwrot z inwestycji


Wykorzystaj trend ekologiczny i zainwestuj w bawełniane torby z nadrukiem - jeden z najlepszych sposobów promocji marki ostatnich lat.

Dołącz do firm, które zrozumiały, że teraz jest najlepszy czas na inwestycję w ekologiczne torby bawełniane.